درباره ما

سپهر علیمحمدی

کارشناس آموزش و فروش شرکت کارمن کره جنوبی

کارشناس تیم خودرویی شرکت کارمن کره جنوبی

دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی مهندسی خودرو

 سابقه 15 سال فعالیت در زمینه تعمیرات خودروهای وارداتی

مدرس سیستمهای پیشرفته خودروهای وارداتی

گزراندن دوره های آموزش زیر نظر کارشناسان کره جنوبی


ثبت شرکت کارمن کاسپین به عنوان شرکت دانش بنیان

در سایت رسمی ریاست جمهوری معاونت علمی و فناوری


 درباره کارمن بیشتر بدانید

  شعبه های کارمن در دنیا

  شرکت کارمن داری دو شعبه متفاوت در دنیا می باشد که شعبه اصلی در کشور کره جنوبی  و شعبه دوم در ایران که قطب اصلی نرم افزار برای خودروهای داخلی،چینی و اروپایی به شماره می آید.

    خط تولید دو محصول نیولایت و کارمن مجیک در ایران  و کارمن i700 و i100 در کره جنوبی  می باشد. وجود شرایط زیرساختی در منطقه آزاد بندر انزلی به دلیل در سترسی داشتن خودروهای روز دنیا درجهت به  روزرسانی و اضافه کردن به نرم افزارهای محصولات کارمن ، همچین معاف از مالیات ، عوارض گمرکی ، نیروی کار و هزینه انرژی مناسب دلیل سرمایه گذاری این شرکت کره ای در کشور عزیزمان شده است.

شرکت کارمن کاسپین به عنوان شریک تجاری  کارمن کره جنوبی در ایران از سال 1395 به صورت رسمی شروع به کار کرده است                                                                                  

باتوجه به پیشینه شرکت ایرانی در زمینه تولید دیاگ خودروهای داخلی و احساس نیاز بازار به دستگاهی که همزمان خودروهای داخلی و خارجی را پشتیبانی کند پس از عقد قرارداد با شرکت کارمن اینترنشنال دیتای خودروهای ایرانی در دستگاه کارمن وارد گردید. یکی از معضلات اساسی تعمیرکاران آشنا نبودن به زبان انگلیسی می باشد که وظیفه ترجمه دستگاه نیز به عهده شرکت ایرانی است و کار ترجمه کماکان ادامه دارد.

پس از گذشت مدتی شرکت کارمن اینترنشنال با مشاهده توانایی شرکت ایرانی در ساخت دیاگ و تولید نرم افزار اقدام به سرمایه گذاری مشترک در منطقه آزاد انزلی برای تولید و ساخت دیاگ نموده است که شرکت بین المللی کاسپین کارمن منطقه آزاد انزلی در تاریخ 31/01 /1395  تاسیس گردید.

شرکت کارمن کاسپین وظیفه ی تولید نرم افزار، ساخت، فروش، آموزش و خدمات پس از فروش در ایران و جهان را برعهده دارد. اعضای تشکیل دهنده این شرکت که باعث تمایز این شرکت نسبت به مابقی شرکت های دیگر شده است وجود متخصصین خودرو در این شرکت میباشد.

10000000_476937604434854_2225228438434275759_n.mp4تاریخچه                                                                                                                                             شرکت کارمن اینتر نشنال کره جنوبی از سال 1995 آغاز به تولید و صادارات دستگاههای عیب یاب مولتی برند نموده است که تا سال 2018 شانزده  محصول را وارد بازار جهانی نموده و  کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری بسیار بالای محصولات کارمن باعث شده که این شرکت سهم فروش جهانی بالایی را به خود اختصاص دهند. تنوع و به روز بودن دستگاههای این شرکت در سالهای متوالی نشان دهنده قدمت و استواری این شرکت کره ای می باشد.

در سالهای  قبل  شرکتی به عنوان فروشنده شرکت کارمن در ایران فعالیت داشتند که کوچکترین اطلاعاتی در مورد ساخت دیاگ و اطلاعات فنی خودرو بر خوردار نبودند، این شرکت ایرانی در قراردادهای خود بندی مبنی بر اینکه درصورت ورشکسته شدن شرکت اصلی، این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آپدیت و گارانتی مشتریان نخواهد داشت قرار داده بود، پس از اینکه تاریخ قرارداد هیوندا با شرکت کارمن تمام گردید شرکت ایرانی به جهت حفظ منافع مالی خود به سرعت وارد مذاکره با شرکت EZDS فروشنده محصولات شرکت GIT شد و خود را به عنوان نماینده GIT  در ایران معرفی کرد پس از آنکه ارتباط خود با شرکت کارمن را قطع نمود شایعه ای تحت عنوان ورشکستگی شرکت کارمن اعلام نمود تا دلیلی بر عدم پاسخگویی به مشتریان قبلی، طی بند قرارداد ذکر شده باشد. پس از انتقال قرارداد نمایندگی شرکت کارمن به شرکت پرشیا وندا اولین درخواست شرکت کارمن ساپورت مشتریانش در ایران بود که توسط فروشنده قبلی از دادن خدمات محروم مانده بودند، اکنون بیشتر مشتریان قبلی شرکت کارمن از آپدیت رایگان بهره مند و یا در طرح تعویض، دستگاه های خودرا به روزکرده اند.

شرکت کارمن مثل سابق به تولید نرم افزار و سخت افزار عیب یاب پرقدرت خود ادامه داده است و تقریبا هر سال دو محصول جدید معرفی نموده است و نکته مهم این است که با وجود حضور و سرمایه گذاری کلان این شرکت در ایران  تحریم ها هیچ تاثیری بر تولید محصولات این شرکت در ایران نخواهد داشت همانطوری که هزینه تعمیر محصولات ،عدم نیاز به ارسال دستگاه به کره جنوبی جهت تعمیرو سرویس و هزینه فوق العاد مناسب جهت آپدیت در کنار قیمت پایین و بسیار مناسب محصولات و پوشش دهی کامل عیب یابی از کلیه رقیبان پیشی گرفته است.بدیهی است که بیشتر رقیبان به دلیل کم شدن سهم خود از بازار به دنبال تخریب شرکت کارمن باشند.